meta name="p:domain_verify" content="563d6e030dda9a95d2408008103206b7"/

SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com

// Relacje

Wybrzeże Licyjskie - przysmaki i błękitne wody Kaş

Turcję odwiedziłem pierwszy raz 10 lat temu, byłem wtedy w Side. Po nurkowaniach, które tam odbyłem, a także ze względu na ogólną atmosferę (wyjątkowo zapadli mi w pamięć nachalni miejscowi sklepikarze) nie byłem zbyt skory do ponownego przyjazdu.

Filipiny - perła na ziemi

Filipiny to piękny wyspiarski kraj w Azji Południowo-Wschodniej, położony na archipelagu około 7100 wysp, z czego tylko 860 jest zamieszkanych. Ma 92 miliony mieszkańców, co czyni go dwunastym najludniejszym krajem świata. To jedyny kraj w Azji z dominującą religią katolicką. Więc zamiast świątyń hinduskich, buddyjskich i meczetów, można tu podziwiać kościoły, często z kilkusetletnią historią.

Sylwester w Dahab 2014/2015

Sylwester... dla mnie zawsze łączył się z przymusową zabawą, bo w tę noc wszyscy muszą się bawić rewelacyjnie. Najlepiej na najlepszym balu w mieście.
W Krokodylach tradycją już jest grudniowy wyjazd do Dahab. Ja czuję się tam świetnie, a pomimo tego, że niektóre miejsca nurkowe znam na pamięć, za każdym razem znajdzie się coś, co mnie zaskoczy (oczywiście pozytywnie). Atmosfera tego małego miasteczka sprawia, że wracam tam zawsze jak do siebie. Więc dlaczego nie przywitać tam Nowego Roku?? :­-)

Poszukiwanie tuneli, Jezioro Krzywe

Pewnego pięknego popołudnia usłyszeliśmy, że gdzieś w olsztyńskim Jeziorze Krzywym (Ukiel) są zatopione tunele. Nie wiadomo, kiedy i jak powstały. Grupa nurków działających pod wezwaniem CNN KROKODYLE, choć nie tylko, bo byli w niej także przedstawiciele z Grupy WIR oraz AngelDiving, zaplanowała na jedno z niedzielnych nurkowań podlodowych poszukiwania zatopionych tuneli.

 < 1 2

wstecz