SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

SPECJALIZACJA SSI: Nurkowanie pod lodem - ICE DIVING
22.01.2021 18:00:00

SPECJALIZACJA SSI: Nurkowanie podlodowe ICE DIVING

Nurkowanie podlodowe to niesamowite przeżycie. Nawet sroga zima i gruby lód nie musi być przeszkodą w przerwie w nurkowaniu. Wytnij przerębel i wskakuj poznać zupełnie nowy świat, nowe przeżycia. Zimą przejrzystość wody jest najlepsza, wręcz doskonała dzięki niskiej temperaturze oraz braku związków organicznych w wodzie. Na kursie poznasz wiele ciekawych zagadnień, dzięki którym bezpiecznie przygotujesz się do nurkowania pod lodem.

 

 Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

·      Wiek minimum 18 lat 

·      Zalogowane  24 nurkowania 

·      Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

 

 

Czego nauczysz się na kursie?

Specjalizacja nurkowanie podlodowe przybliży Ci nieznane dotąd zasady, procedury, których należy przestrzegać podczas takiego typu nurkowania. W trakcie zajęć nauczysz się jak planować nurkowanie pod lodem. Zapoznasz się, z specjalistycznym sprzętem takim jak śruby lodowe, liny asekuracyjne, a także zapoznasz się z nowym znakami nurkowymi, potrzebnymi do komunikacji pod lodem. W trakcie zajęć zostaną przedstawione także zagadnienia związane ze stresem i ryzykiem w trakcie nurkowania pod stropem.

 

Jak długo trwa kurs

Kurs nurkowanie podlodowe to wykład oraz dwa nurkowania  pod lodem. Warunkiem rozpoczęcia kursu, są sprzyjające warunki zimowe (gruby, bezpieczny lód, mróz) Każdy adept kursu uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.

 

Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

·      Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

·      Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.

 

Co po kursie?

Kurs nurkowania podlodowego da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności wykorzystywane podczas nurkowani a pod lodem, przygotuje Cię i nauczy jak właściwie korzystać ze specjalistycznego sprzętu.

Ukończenie specjalizacji otwiera Ci możliwość nurkowania pod lodem bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver

Materiały  175 zł

Kurs 600 zł  

W cenie

-       wykłady teoretyczne

-       zajęcia praktyczne 

-       materiały 

-       certyfikat 

-       sprzęt specjalistyczny do nurkowań podlodowych

-       ciepłe miejsce na przebranie się przed i po nurkowaniu  

-      3 nurkowania

-       komplet sprzętu wypożyczenie 150 zł

 -      suchy skafander 100pln  

 
wstecz