SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

TRY SCUBA - odkryj nurkowanie
20.02.2021 17:00:00

 
Chciałbyś się przekonać jak to jest oddychać pod wodą albo po prostu zrobić swój pierwszy krok w nurkowaniu, który pozwoli podjąć decyzję czy ten sport jest dla Ciebie? Trafiłeś w dobre miejsce! Program TRY SCUBA umożliwi Ci zanurzenie w pełnym sprzęcie nurkowym. Instruktor zapozna Cię ze sprzętem, omówi podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas nurkowania, a finalnie pod jego opieką weźmiesz swój pierwszy oddech pod wodą. Ostrzegamy, nurkowanie silnie uzależnia i jak już spróbujesz to zapewne stanie się Twoją pasją do końca życia!
 
Czego wymagamy?
- przede wszystkim chęci przeżycia fantastycznej przygody
- wiek minimum 10 lat
- umiejętność pływania
 
Co będziemy robić?
- na początek krótki wykład 
- prezentacja i omówienie zestawu nurkowego
- nurkowanie pod opieką instruktora lub diveguida w basenie lub jeziorze. 
 
Co potem:
- zajęcia TRY SCUBA mogą zaliczać się do podstawowego kursu nurkowania SSI OPEN WATER SCUBA DIVER, który otworzy przed Tobą tajemniczy podwodny świat :-)
 
Program Scuba Diver w basenie cena 190 zł
Program Scuba Diver w jeziorze cena 350 zł 
 
 
Zapraszamy do przystąpienia do programu TRY SCUBA.
 
Masz pytania to pisz, dzwoń (Tel +48 605 630 240 ) lub odwiedź osobiście (ul. Dąbrowszczaków 5/1 w Olsztynie )  CNN KROKODYLE
– chętnie odpowiemy oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu . 
 
 wstecz