SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

SPECJALIZACJA SSI : Nurkowanie nocne i ograniczonej widoczności
26.09.2020 18:00:00

SPECJALIZACJA SSI : Nurkowanie nocne i ograniczonej widoczności

 

Dlaczego warto zanurkować w nocy?

 

Podwodny świat zmienia się wraz z nastaniem nocy. Tylko podczas nocnego nurkowania możesz zobaczyć niektóre podwodne organizmy.   Dzięki kursowi nurkowania nocnegoi w ograniczonej widocznościbędziesz mógł cieszyć się bezpiecznym odkrywaniem  podwodnegoświat  w nocy.

 

Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

 

 Wiek minimum10 lat

 

Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

 

 

Czego nauczysz się na kursie?

 

Celem kursu specjalistycznego  - „Nurkowanie Nocne i w ograniczonej widoczności ” jest zapoznanie kursantów z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem i  organizacją nurkowań nocnych. Dodatkowe procedury bezpieczeństwa na nurkowaniach nocnych mają zupełnie inny charakter niż nurkowań dziennych. W trakcie kursu zapoznasz się ze sprzętem który jest niezbędny do nurkowań w nocy ,a także przedstawimy Ci sprzęt który znacząco podnosi bezpieczeństwo nurkowań nocnych. 

 

Jak długo trwa kurs?

            

Kurs nurkowania nocnego i w ograniczonej widoczności to minimum dwa nurkowania i wykład.  Nurkowania musza odbyć się od zachodu do wschodu słońca w wodach otwartych. Każdy adept kursu specjalistycznego „Nurkowanie nocne i w ograniczonej widoczności” uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach na wodach otwartych. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta,ale zazwyczaj trwa dwa dni (lub dwa wieczory J)

 

Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

 

Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej , będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartfone lub laptop czy komputer.

Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie. 

 

Co  po kursie nurkowana w nocy?

            

Ukończenie specjalizacji nocnej otwiera Ci możliwość nurkowania w nocy bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do  zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia MASTER DIVER SSI..

 

Ile kosztuje kurs nurkowania w nocy?

 

            Cena specjalizacji Nurkowanie nocne i w ograniczonej widoczności to 400 zł i  310 zł to cena materiałów i certyfikatu.  

            

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji , dzwoń (+48 605 630 240) lub pisz do nas

Zapraszamy 

 

 
wstecz