SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

Kurs NURKOWANIE ZE SKUTEREM / DPV
19.08.2020 08:00:00

SPECJALIZACJA SSI: nurkowanie ze skuterem SCOOTER/DPV DIVING

Nurkowanie ze skuterem to zupełnie nowe doświadczenie. Możesz płynąć szybciej, wcale się nie męcząc, możesz ciągnąć za sobą wiele butli, też się nie męcząc. Możesz zwidzić dużo więcej podwodnego świata niż pływając o samych płetwach, nie wpadając w tym w problematyczne i długie limity dekompresyjne.

 

Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

·      Wiek minimum 12 lat 

·      Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

 

Czego nauczysz się na kursie?

Nasi Instruktorzy pokażą Ci jak obsługiwać skuter, jak go konserwować i w jaki sposób transportować. Nauczysz się także w jaki sposób poprawnie i bezpiecznie nurkować ze skuterem oraz jak dobrze zaplanować takie nurkowanie. 

 

Jak długo trwa kurs?

Kurs nurkowanie ze skuterem, to teoria/pogadanka oraz nurkowania na wodach otwartych. Każdy adept kursu uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.

 

Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

·      Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

·      Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.

 

 

 

Co po kursie?

Kurs Scooter/DPV  da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności wykorzystywane podczas nurkowania ze skuterem. Dzięki przeprowadzonym ćwiczeniom nauczysz się posługiwać  skuterem, dbać o jego konserwację, a przede wszystkim nauczysz się jak bezpiecznie i bezawaryjnie nurkować przy pomocy skutera.

Ukończenie specjalizacji otwiera Ci możliwość poszukiwania i wydobywania zatopionych przedmiotów  bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver.

 
wstecz