SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

SPECJALIZACJA SSI: SIDEMOUNT
15.05.2020 18:00:00

Dlaczego warto nurkować w konfiguracji sidemount?

 

Konfiguracja sidemount to tak zwana konfiguracja boczna, czyli butle mamy „pod pachami” a nie na plecach . System ten przyszedł do nurkowania rekreacyjnego z nurkowań jaskiniowych i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na  nurkowanie. Pływalność w SM jest zupełnie inna niż w systemie tradycyjnym , mobilność wygoda i bezpieczeństwo. 

 

     

Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

 

 Wiek minimum10 lat

 

Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

 

 

Czego nauczysz się na kursie?

 

Po pierwsze właściwej konfiguracji sprzętowej, dobrego i odpowiedniego dopasowania sprzętu, po drugie właściwej pływalności,  po trzecie  procedur awaryjnych w systemie z oddzielnymi butlami, po czwarte poczujesz prawdziwą wolność w nurkowaniu rekreacyjnym.  

 

 

Jak długo trwa kurs?

            

Kurs nurkowania to jeden  wykład o sprzęcie, zajęcia basenowe oraz 3 nurkowania w wodach otwartych. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta,ale zazwyczaj trwa dwa dni (lub dwa wieczory J)

 

 

Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

 

Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej , będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartfone lub laptop czy komputer.

Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie. 

 

 

Co  po kursie nurkowana w sidemount?

            

Ukończenie specjalizacji nocnej otwiera Ci możliwość nurkowania znacznie dłużej więc warto zróbić kurs nitrox, wrakowy czy deep,a to wszystko  przybliża Cię do  zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia MASTER DIVER SSI..

 

 

Ile kosztuje kurs nurkowania sidemount?

 

Cena specjalizacji Sidemount to 1200 zł i  245 zł to cena materiałów i certyfikatu.  

            

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji , dzwoń (+48 605 630 240) lub pisz do nas

Zapraszamy 
wstecz