SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

SPECJALIZACJA SSI: Poszukiwanie i Wydobywanie - SEARCH & RECOVERY
28.05.2020 18:00:00

SPECJALIZACJA SSI: poszukiwanie i wydobywanie SEARCH & RECOVERY

Specjalizacja Search and Recovery zaznajomi Cię ze specjalnymi umiejętnościami i technikami wydobywania i poszukiwania przedmiotów znajdujących się pod wodą. Jeżeli zastanawiałeś się jak bezpiecznie wydobywać duże przedmioty z wody, jakim sprzętem się to robi oraz jak w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo, to ten kurs na pewno jest dla Ciebie.

 

Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

·      Wiek minimum 12 lat 

·      Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

 

Czego nauczysz się na kursie?

W trakcie kursu nauczysz się w jakie są metody poszukiwań i wydobywania. Zajęcia teoretyczne oraz basenowe zaznajomią Cię z teorią oraz z wykorzystywaniem sprzętu do tego potrzebnym. Zajęcia na wodach otwartych nauczą Cię jak w warunkach nie basenowych wydobywać przedmioty z dna, z mułu, jak ich szukać i jak w tym wszystkim pamiętać o swoim bezpieczeństwie. 

 

Jak długo trwa kurs?

 Kurs poszukiwanie i wydobywanie to wykład/pogadanka, przynajmniej jedno nurkowanie basenowe oraz nurkowania na wodach otwartych. Każdy adept kursu uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.

 

Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

·      Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

·      Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.

 

Co po kursie?

Kurs Search and Recovey da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności wykorzystywane podczas poszukiwań i wydobywania zatopionych przedmiotów. Dzięki przeprowadzonym ćwiczeniom nauczysz się posługiwać sprzętem, który będzie Ci niezbędny do poszukiwań

Ukończenie specjalizacji otwiera Ci możliwość poszukiwania i wydobywania zatopionych przedmiotów  bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver.

Cena kursu

Materiały  245 zł

Kurs 450 zł  

W cenie

-       wykłady teoretyczne

-       zajęcia praktyczne 

-       materiały 

-       certyfikat 

-       wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami 

-       komplet sprzętu wypożyczenie  210 zł 
wstecz