SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

Specjalizacja Computer Nitrox Diver (22-40%)
07.05.2020 17:00:00

Kurs SDI Recreational Nitrox jest zaprojektowany do nauczenia nurków jak używać mieszanin nitroksowych do czterdziestu procent (40%) z pomocą programowalnego komputera nitroksowego.

Jakie są wymagania wstępne?

 • Wymagany certyfikat SDI Open Water Diver lub Junior Open Water Diver lub aktualne   zarejestrowanie się na jeden z tych kursów
 • Ukończone 18 lat
 • Ukończone 10 lat za pozwoleniem rodziców

Jak wygląda kurs specjalistyczny SDI Computer Nitrox Diver?

 • Żadne nurkowania nie są wymagane
 • Zajęcia teoretyczne nielimitowane, tak długo jak to jest potrzebne by przekazać wszechstronną i kompletną wiedzę. Kursanci powinni prawidłowo wykonać następujące ćwiczenia:
  1. Na zakończenie kursu, kursanci powinni zrozumieć sto procent (100%) pytań i odpowiedzi umieszczonych na końcu każdego rozdziału podręcznika SDI “Easy Nitrox Diving”.
  2. Analiza minimalnie dwóch butli z nitroksem.
  3. Opisanie minimalnie jednej (1) butli nitroksowej.
  4. Zaprogramowanie komputera nitroksowego na mieszaninę pomiędzy 22-40% O2.
 • SDI umożliwia instruktorom dostosowanie struktury kursu do liczby i poziomu umiejętności kursantów
wstecz