SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

SPECJALIZACJA SSI: Nurkowanie w Maskach Pełnotwarzowych - FULL FACE MASK DIVING
29.02.2020 10:00:00

SPECJALIZACJA SSI: Nurkowanie w masce pełnotwarzowej FULL FACE MASK DIVING

 

Nurkowanie w masce pełnotwarzowej to zupełnie nowe doświadczenie. Jest Ci Cieplej. Jest sucho! Możesz porozmawiać ze swoim partnerem nurkowym porozumiewając się przy pomocy komunikacji przewodowej lub bezprzewodowej. Chcesz spróbować? Zapraszamy na kurs!

 

Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

·      Wiek minimum 10 lat 

·      Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

 

Czego nauczysz się na kursie?

W trakcie kursu nauczysz się jak poprawnie używać i klarować maskę pełnotwarzową. Nauczysz się także komunikować pod wodą przy pomocy specjalnej łączności.  Kurs przeprowadzany jest w pełni profesjonalnym sprzęcie najwyższej klasy, z najlepszymi standardami. Nauczysz się jak postępować w trakcie sytuacji awaryjnych i jak zapobiegać niebezpieczeństwom.

 

Jak długo trwa kurs

 Kurs na maskę pełnotwarzową to wykład/pogadanka, przynajmniej jedno nurkowanie basenowe oraz nurkowania na wodach otwartych. Każdy adept kursu uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.

 

Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

·      Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

·      Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.

 

Co po kursie?

Kurs nurkowania w masce pełnotwarzowej  da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności wykorzystywane podczas nurkowań w tym sprzęcie. Zdobędziesz umiejętności pozwalające na bezpieczne nurkowanie w masce.

Ukończenie specjalizacji otwiera Ci możliwość nurkowania w masce pełnotwarzowej bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver.

Cena kursu

Materiały  125 zł

Kurs 350 zł  

W cenie

-       wykłady teoretyczne

-       zajęcia praktyczne 

-       materiały 

-       certyfikat 

-       wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami 

-       komplet sprzętu wypożyczenie 150 zł 

 
wstecz