SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

SPECJALIZACJA SSI: Nurkowanie na mieszankach - ENRICHED AIR NITROX
20.07.2019 08:30:00

SPECJALIZACJA SSI:  nurkowanie na mieszankach nitroxowych ENRICHED AIR NITROX

Nurkowanie na nitroxie daje dużo więcej możliwości niż na zwykłym powietrzu. Nurkowanie na mieszance wzbogaconej w tlen zwiększa twoje limity bezdekompreyjne oraz mniejsza przerwę powierzchniową. Oznacza to, że możesz spędzić pod wodą dużo więcej czasu, a co za tym idzie dłużej nurkować, oglądać, fascynować się pięknem podwodnego świata.

 

Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

·      Wiek minimum 10 lat 

·      Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

 

Czego nauczysz się na kursie?

Na kursie nauczysz się bezpiecznego planowania, organizacji oraz wykonania nurkowania na nitroxie. Nauczysz się jak odczytywać nitroxowe tabele dekompresyjne i jak ustawić komputer na właściwą mieszaninę. Nauczysz się także jak obliczać i dostosowywać gaz do danej głębokości. Kurs pomoże Ci także zrozumieć różnice między nurkowaniem na powietrzu, a mieszaninami wzbogaconymi w tlen.

 

Jak długo trwa kurs?

Kurs to zajęcia teoretyczne oraz opcjonalne nurkowanie na wodach otwartych, które zazwyczaj trwają nie dłużej niż weekend. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.

 

Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

·      Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

·      Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.

 

Co po kursie?

Kurs Enriched Air Nitrox da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności wykorzystywane podczas nurkowania na nitroxie. Dzięki przeprowadzonym zajęciom nauczysz się jak dobrze i bezpiecznie nurkować na mieszaninach wzbogaconych o tlen.

Ukończenie specjalizacji otwiera Ci możliwość nurkowania na nitroxie bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver.

Cena kursu

Materiały  245 zł

Kurs 350 zł  

W cenie

-       wykłady teoretyczne

-       zajęcia praktyczne 

-       materiały 

-       certyfikat 

-       wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami 

-       komplet sprzętu wypożyczenie 150 zł 

 

 

 
wstecz