SSI SCuba Schools Int.

Od ponad 40 lat SSI zapewnia szkolenia, certyfikuje nurków i zasobów edukacyjnych dla nurków, instruktorów nurkowania i centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Rozpoczęty w 1970 roku, SSI został powiększony o ponad 30 Service Center, jest reprezentowana w ponad 110 krajach ponad 2.400 miejsc International i materiałów drukowanych w ponad 25 językach.

Czytaj więcej
CMAS DAN PADI TDI / SDI http://www.divessi.com
drukuj do pdf drukuj do pdf

KURS SSI Open Water
26.03.2018 17:05:00

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z nurkowaniem.

 
SSI: OPEN WATER DIVER
 
  Rozpocznij kurs SSI Open Water Diver i rozpocznij największą przygodę swojego życia!
Rozpoznawany i uznawany na całym świecie certyfikat to przepustka do wspaniałych miejsc nurkowych! Kurs OPEN WATER DIVER otworzy przed Tobą wrota do pięknego i niedostępnego dla każdego podwodnego świata.Co najważniejsze nauczy Cię jak z przebywania pod wodą czerpać radość i satysfakcję w sposób bezpieczny. Staniesz się samodzielnym nurkiem, który wraz z partnerem będzie mógł zanurzyć się w wielu ciekawych miejscach.
 
 
Kurs Open Water Diver składa się z trzech elementów: części teoretycznej, zajęć na basenie oraz nurkowań na wodach otwartych.
 
CZĘŚĆ TEORETYCZNA:
Przygodę z nurkowaniem możesz rozpocząć „od zaraz” , korzystając z programu SSI nauki w domu.
 
ZAJĘCIA NA BASENIE:
Na miejscu dobierzemy Tobie sprzęt i zostaniesz zaproszony na pierwsze zajęcia adaptacyjne do podwodnego świata . Będziesz miał dużo czasu na oswojenie się w nowym podwodnym świecie .
 
NURKOWANIA NA WODACH OTWARTYCH:
Gdy wykonasz przynajmniej 4 nurkowania basenowe , będziesz już miał szansę spróbować swoich sił na wodach otwartych . Tam wykorzystasz wszystkie nowo zdobyte umiejętności oraz dokończysz swój kurs .
 
WYMAGANIA:
- podstawowe zdolności pływackie (przepłynięcie 180m dowolnym stylem lub przepłynięcie 275m po powierzchni przy użyciu maski, fajki i płetw),
- zdolność utrzymania się na powierzchni wody (10minut),
- minimalny wiek 15lat (możliwość kursu Junior Open Water Diver dla wieku min. 10lat),
- brak przeciwwskazań zdrowotnych.
 
ZAKRES KURSU:
- wykłady
- materiały SSI
- zajęcia basenowe
- zajęcia na wodach otwartych
- sprzęt i powietrze w cenie kursu
 
UPRAWNIENIA:
- nurkowanie z osobą o równorzędnych kwalifikacjach do głębokości 18m,
- możliwość wzięcia udziału w kursach podnoszących kwalifikacje nurkowe (w tym ogromny wachlarz Kursów Specjalistycznych, na pewno znajdziesz coś dla siebie).
 
 
Masz pytania to pisz, dzwoń lub odwiedź osobiście CNN KROKODYLE – chętnie odpowiemy oraz przedstawimy wszystkie szczegóły kursu.
 

 
wstecz